Opolski Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych w Głogówku

Drużyna hokeistów grających w hokeja halowego  z naszego klubu „Karlusy” brała udział w Regionalnym Turnieju Hokeja  Halowego OLIMPIAD SPECJALNYCH zorganizowanym w Głogówku przez Klub Olimpiad Specjalnych Promyk Głogówek  oraz  Grodkowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół – klub  „SMERFY” działająca przy WTZ w Jędrzejowie.

W składzie wystąpili: Andrzej Kaczmarczyk, Łukasz Janoszka, Denis Własak, Adrian Mieszczyński, Michał Hajduk, Michał Rak oraz Paweł Dronia.

Nasza drużyna w imponującym stylu zajęła I miejsce w Turnieju pokonując rywali z Klubu „Iskra” Opole 9:3 a drużynę „Smerfów” Jędrzejów rozbiła 9:1.

Turniej ten był kwalifikacją do Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Polska.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy za nich kciuki.