Regionalny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych

W ostatnich dniach listopada w Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu „Strzelec” w Strzelcach Opolskich odbył się Regionalny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. W zawodach wzięli udział zawodnicy reprezentujący klub „Karlusy” działający przy ZPO. Na starcie stanęła trójka  zawodników, którzy z powodzeniem reprezentowali nasz klub. Świadczą o tym ich wyniki. Pierwszy wystartował Rafał Raźniak, który zwyciężył na dystansie 50 m stylem klasycznym a w konkurencji 50 m stylem grzbietowym zajął III miejsce. Po nim do wody wskoczył Łukasz Janoszka, który również nie pozostawił złudzeń innym zawodnikom na dystansie 50 m stylem dowolnym i zajął I miejsce. Krótko potem wywalczył  II miejsce na dystansie 25 m  stylem dowolnym.Trzeci z naszych zawodników Mateusz Podstawka był najszybszy na dystansach 25 m oraz 15 m ze sprzętem pneumatycznym, a tym samym zdobył dwa złote medale. W sumie nasi zawodnicy godnie reprezentowali naszą placówkę i nasz klub zdobywając cztery  złote, jeden srebrny i  jeden brązowy medal.Serdeczne gratulacje:)