XIII Opolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych

18 października w ZPO w Leśnicy odbył się XIII Opolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. W turnieju wzięli udział zawodnicy Olimpiad Specjalnych z klubów z terenu województwa opolskiego. Były to kluby: „Iskra” Opole, „Pantery” Czarnowąsy, „Koziołki” Kedzierzyn-Koźle, „Jeżyk” Głubczyce, „Power Prudnik” i gospodarze turnieju „Karlusy” z Leśnicy. Naszą szkołę reprezentowali: Andrzej Kaczmarczyk , Maria Siemiątkowska, Jesicca Siemiątkowska, Łukasz Janoszka, Marcin Garbas i Mateusz Podstawka. Po grach obserwowanych zawodnicy przydzieleni zostali do grup sprawnościowych w których odbywała się rywalizacja systemem „każdy z każdym”. W role sędzin po raz kolejny wcieliły się niezastąpione wolontariuszki z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz z SOSW. Po zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców.

Wyniki naszych uczniów:

Andrzej Kaczmarczyk – 2 miejsce
Marcin Garbas – 2 miejsce
Maria Siemiątkowska – 3 miejsce
Mateusz Podstawka – 3 miejsce
Łukasz Janoszka – 4 miejsce
Jesicca Siemiątkowska – 4 miejsce

Gratulujemy wyników!!