Zespół Placówek Oświatowych w Leśnicy

Niebieskie Zawody Sportowe

W dniu 27.04.2026 r. uczniowie ZPO w Leśnicy wzięli udział w „Niebieskich Zawodach Sportowych” w Strzelcach Opolskich.

Wydarzenie było pełne pozytywnej energii, uśmiechu i sportowej rywalizacji dostosowanej do możliwości wszystkich uczestników. Nasi uczniowie z zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych.
Nie zabrakło również chwili na odpoczynek w specjalnej strefie relaksu oraz skorzystanie ze zdrowych przekąsek, które dodawały energii na kolejne wyzwania.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich wysiłek, odwagę i wspaniałą postawę! 🩵 👏💙

red. M. Lepich