Konkurs Kartek Świątecznych – Kadłub 2018

15 marca br. w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu „ Kartek Świątecznych – Wielkanocnych Dzieci Specjalnej Troski – Kadłub 2018”, w którym wzięli udział uczniowie z klas III oraz V i VI pu naszej szkoły. Po przybyciu na miejsce uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję zachwycać się wspaniałymi kartkami konkursowym wystawionymi na korytarzu szkoły.

Finał konkursu rozpoczął się krótkim występem artystycznym przygotowanym przez uczniów ZSS przy DPS w Kadłubie. Po nim zostały wręczone nagrody główne i wyróżnienia w poszczególnych etapach edukacyjnych. Nagrodzono trzech uczniów naszej szkoły: Patryka Partykę i Fabiana Plich z klasy III pu oraz Pawła Dronię z klasy VI pu, którym komisja przyznała wyróżnienie. Ponadto wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.